לוגו ציבורי / שונות

לאורבניק טופ אגף מקצועי ייעודי, המתמחה בייזום, ניהול, פיקוח, תיאום, בקרת איכות של פרויקטים ציבוריים. הפעילות שלנו מקיפה את מכלול שירותי ניהול הפרויקט, בין היתר בפרויקטים עירוניים, ארציים, פרטיים ובמכרזים.
החברה בעלת ידע וניסיון רב בעבודה מול רשויות ציבוריות , גופים ממשלתיים מול המגזר הציבורי וחברות פרטיות.

הניסיון שלנו

אורבניק טופ בנתה וניהלה מיזמים שונים ומגוונים בתחום הציבורי, ביניהם פרויקטים מורכבים במיוחד, כמו שוק האוכל במתחם הבורסה. השוק הפך למקום חי ונושם הנותן מענה של בילוי ותרבות לפריפריה ולקהילה שמסביב תוך זיקה לפעילות עירונית מכוונת למשפחות ובני נוער.
מעבר לכך, אורבניק טופ בנתה וניהלה אלפי מטרים של משרדים לשוק המוסדי וללקוחות הפרטיים. בין לקוחותינו רשת מדיה, אמות משפט, גינדי כספי עורכי דין, ק. ד בע"מ ועוד רבים.
צוות אגף פרויקטים ציבוריים של החברה מתמחה בייזום, בבנייה ובשיפוץ של מגוון פרויקטי תשתית, תיירות וקהילה, התורמים ללשיפור איכות חייהם של התושבים בסביבת הפרויקט.

הדרך שלנו

אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם מחלקות העירייה השונות המלוות את התהליכים, ומחויבים למתודולוגיות עירוניות ולסטנדרטים גבוהים מאוד בתחום הבנייה, תוך דגש על קיימות ובנייה ירוקה. אנחנו מחויבים לשירות אישי, נאמנות, שקיפות מלאה, יעילות, זמינות והקשבה מלאה ללקוח, תוך שיתוף פעולה פורה עם כל הגורמים המעורבים בפרויקט. גם כאן בא לידי ביטוי יתרוננו הבולט כחברה העוסקת בניהול ופיקוח ובו זמנית חברה קבלנית מבצעת.
זו הדרך שלנו להבטיח את הצלחת הפרויקט ואת השגת התועלת המרבית ללקוח.

רוצה לבנות עם אורבניק טופ?

פרויקט מכולות, מתחם הסעדה ובילוי הבורסה ר"ג
פרויקט מכולות, מתחם הסעדה ובילוי הבורסה ר"ג
"רשת מדיה" אולפני טלויזיה, נווה אילן
"רשת מדיה" אולפני טלויזיה, נווה אילן
"התאחדות הספורט", המסגר 59 ת"א
"התאחדות הספורט", המסגר 59 ת"א
משרדי עו"ד אלדר פרץ
משרדי עו"ד אלדר פרץ